U sklopu obilježavanja Europskog tjedna mobilnosti od 16. do 22. rujna 2025., ispred Tehničkog muzeja u Zagrebu održana je prezentacija klasičnog autobusa sa ulaznom rampom i specijaliziranog vozila za prijevoz osoba s invaliditetom. Prisustvovali su administrativna djelatnica Helena Đurinić i član Srećko Jozić.
